O násAutoškola Modal vznikla v roce 1990 jako jedna z prvních soukromých autoškol v Praze a zabývala se výcvikem a výukou v plném rozsahu skupin AM, A, B, C.
V roce 1999 jsme svoji činnost zredukovali na skupiny AM, A1, A do 25kW a B.

Ve spolupráci se Sdružením tělesně postižených a Jedličkovým ústavem se již 9 let zabýváme i výcvikem tělesně postižených, převážně vozíčkářů. Pro tento druh výcviku máme vyčleněno jedno speciálně-konstrukčně upravené výcvikové vozidlo.

S těmito organizacemi se zúčastňujeme i různých veřejně prospěšných akcí a výstav(např. Handicap v letech 1999, 2000 a 2001).

Autoškola Modal je na velmi dobře dosažitelném místě Prahy v blízkosti ulic Veletržní, Dukelských hrdinů, Milady Horákové, tramvajové linky a metrem ze stanice “Vltavská”. Díky dobrému umístění naší autoškoly provádíme výcvik v centru Prahy, ale i v přilehlých lokalitách jako jsou Bohnice, Ďáblice, Čimice a využíváme blízkosti dálnice, kde provádíme nácvik jízdy na dálnici. Pro motorkáře máme k dispozici motocykly Honda a Kymco pro skupiny AM,A1,A2,A.

Další služby,které zajišťujeme jsou:
-dopravní psychotesty
-vrácení řidičského oprávnění(vybodování)
-školení řidičů

Autoškola Modal přijme na vedlejší prac.poměr učitele prakt.výcviku na sk.:A,B.

Pozor,Pozor naše autoškola nabízí velmi zajímavé ceny na skupinu B.pro studenty.Tak neváhejte.

 

 

MOTTO: Kdo chce umět řídit je na správné adrese! Odměnou je získání řidičského průkazu a zkušenost v řízení motorového vozidla téměř v centru města.